Diáře a zápisníky Moleskine
Prodejna Moleskine v Praze přesunuta do kavárny Fra – adresa Šafaříkova 15, Praha 2
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
01.08.2020
Dárkové šeky
Chystáte se koupit některý z mnoha druhů, vazeb a barev moleskinů jako dárek a nevíte si rady, který je ten pravý? Náš nový Dárkový šek je pro vás to ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Pozor: prodejna Moleskine přesunuta do kavárny Fra - adresa Šafaříkova 15, Praha 2, otevřeno: pondělí–pátek, 11:00-19:00 h.

Jsme eshop oficiálního distributora zápisníků, diářů a dalších produktů Moleskine a publikací Fra pro Česko a Slovensko. Máme nejširší sortiment, novinky a výhodné slevové akce. Nabízíme několik způsobů dodání a všechny standardní druhy plateb. Doručení kurýrem DPD za 139 Kč, doručení na výdejní místo DPD za 99 Kč a na Slovensko 250 Kč, Českou poštou za 89 Kč (Balík na poštu), nebo 99 Kč (Balík do ruky), či doručení na výdejní místo Zásilkovna od 69 Kč a na Slovensko 110 Kč. U objednávek od 2000 Kč doprava zdarma. Objednávky vyřizujeme pondělí, středa a pátek.

Další informace viz Ceník, Jak nakupovat, 
Obchodní podmínky, Zákaznická karta a Ochrana osobních údajů. Sledujte naše Novinky a Slevové akce.


GoPay

Prodej Moleskine v kavárně Fra, Šafaříkova 15 , Praha 2, po–pá 11–20 h. Akceptujeme všechny standardní platební karty. Veškeré objednávky je možné zaplatit pouze kartou nebo převodem. Děkujeme za pochopení.


Moleskine ČS


Promote your Page too

  1. Úvod
  2. Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Práva a povinnosti prodejce
Práva a povinnosti zákazníka
Způsoby platby
Způsoby doručení


Práva a povinnosti prodejce

Prodejcem je společnost
Éditions Fra s. r. o.
Šafaříkova 15, 12000 Praha 2
IČ 27379060, DIČ CZ27379060
bankovní spojení
Fio banka, a. s.
2000361454 / 2010

Pro platbu v eurech ze Slovenska
bankovní spojení
Fio banka, a. s.
2700361447 / 8330

a) Prodejce má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na adresu v této objednávce uvedenou do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky, v případě platby předem na účet do dvou pracovních dnů od přijetí platby. Pokud je v popisu zboží uvedena delší lhůta expedice, je u objednávky obsahující toto zboží závaznou lhůtou vyřízení tato uvedená lhůta.
Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky pokud je zadaná doručovací adresa zjevně pochybná. O tomto odmítnutí zašle informaci na e-mailovou adresu zákazníka.
Závaznou objednávkou se rozumí objednávka po uplynutí jedné hodiny od jejího přijetí prodávajícím.

b) Za splnění podmínek uvedených v bodě 2.c) prodejce vrátí částku zaplacenou nakupujícím za vrácené zboží poštovní poukázkou na adresu, na kterou bylo toto zboží původně odesláno, a to do sedmi pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu prodejce. Prodávající nevrací částku za poplatky související s odesláním zboží (balné, poštovné, dobírkovné).

c) Prodávající se zavazuje, že osobní údaje, které mu poskytl nakupující, bude používat pouze k účelům, které souvisejí se službami obchodu Moleskine.cz, a že je neposkytne žádné třetí osobě, pokud to bezprostředně nesouvisí s vyřízením objednávek. Na písemnou žádost nakupujícího podle bodu 2.d) je prodávající povinen údaje o tomto nakupujícím vymazat z databáze zákazníků.

d) Pokud nakupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat a zaplatit závazně objednané zboží podle bodu 2.b), prodávající má právo vyřizování dalších objednávek tohoto nakupujícího pozastavit, případně odmítnout.


Práva a povinnosti nakupujícího

a) Nakupující uvede správnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.

b) Nakupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží včetně všech poplatků uvedených v závazné objednávce (poštovné, balné, dobírka).

c) Na základě zákona č. 367/2000 má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží.

Nakupujícímu tím vyvstává nárok na vrácení částky za toto zboží zaplacené (prodejce nevrací částku zaplacenou za balné, poštovné nebo dobírkovné), za splnění následujících podmínek:

1. Vrácené zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené, v případě zápisníků, sešitů a diářů Moleskine nesmí být porušen igelitový přebal.

2. Nakupující doručí zboží osobně nebo poštou na vlastní náklady na adresu prodejce:

osobně nebo kurýrem

Obchod Moleskine

Šafaříkova 15, 12000 Praha 2
Tel. +420 724306565
Eshop eshop@moleskine.cz
Obchod obchod@moleskine.cz

Skype obchod.moleskine
Facebook moleskinecs
Mapa

Otevřeno

Po - Pá, 11-23hpoštou

Éditions Fra s. r. o.
Šafaříkova 15, 12000 Praha 2
obchod@moleskine.cz
spojení: metro I. P. Pavlova, Nám. Míru,
tram. 6, 11, Bruselská


Zásilku prosíme označte Reklamace eshop. Do zásilky s vráceným zbožím prosím vložte kopii útržku z dobírkové nebo balíkové složenky.

3. Nakupující má právo na výmaz svých osobních údajů z databáze zákazníku obchod.moleskine.cz, pokud v obchodě neučinil žádnou objednávku, a to na základě písemné žádosti zaslané na adresu provozovatele. V této žádosti musí být uvedeno přihlašovací jméno a heslo nakupujícího.

4. Pokud nakupující při objednání zboží zvolí některou z plateb předem na účet prodejce (převodem na účet, platební kartou, GoPay peněženka, ePlatby, mPenize, MojePlatba), zavazuje se uhradit celkovou cenu objednávky do 14 dní od její realizace. Pokud prodejce v této lhůtě neobdrží úhradu na svůj účet, bude objednávka prodejcem zrušena.


Způsoby platby

Vaši objednávku je možné uhradit všemi standardními způsoby. Aktuálně jsou dostupné online platby platební kartou, onlinebankovní převod, GoPay účet a standardní offline platby hotově a dobírkou, která je jako jediná zpoplatněna 19Kč (Zásilkovna), 29 Kč (DPD), popř. 49 Kč (ČP a Mesík).

Podle vašeho výběru Způsobu dopravy se zaktivní příslušné Způsoby platby, které lze využít.

1. Při výběru některé z online plateb (platební kartou, onlinebankovní převod, GoPay účet) budete přesměrováni na bezpečný český platební portál GoPay, kde uhradíte předvyplněnou částku s variabilním symbolem obvyklým způsobem. (GoPay je moderní platební prostředek pro rychlé a bezpečné platby na internetu. GoPay zaručuje uživatelům pohodlí běžných plateb po síti a obchodníkům jistotu okamžité platby za služby a zboží v elektronické komerci.)

2. Při výběru platby hotově uhradíte částku pod číslem vaší obejdnávky přímo v našem Obchodě Moleskine (Šafaříkova 15, 12000 Praha 2, tel. +420 724306565, eshop@moleskine.czobchod@moleskine.cz, , spojení metro I. P. Pavlova, Nám. Míru, tram. 6, 11, Bruselská, po–pá 11–19 h.,mapa).

3. Při výběru platby dobírkou u dodání DPD, Českou poštou nebo kurýrní službou Mesík netřeba dále cokoliv zadávat. Brzy informováni o expedici vaší zásilky. Platba dobírkou je zpoplatněna 19 Kč
(Zásilkovna), 29 Kč (DPD) a 49 Kč (Česká pošta a Mesík).


5. Při výběru platby offline převodem na účet budete jako u online plateb přesměrováni na portál GoPay, kde si můžete stáhnou doklad s předvyplněnou částku s variabilním symbolem a který uhradíte již mimo portál GoPay obvyklým způsobem. Tedy na pobočce vaší banky, nebo prostřednictvím online bankovnictví k vašemu účtu.

6. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Způsoby doručení

Nabízíme několik standardních způsobů doručení vaší objendávky. Zboží od celkové částky 2000 Kč vám zašleme zcela zdarma libovolným zvoleným Způsobem dopravy a platby.

1. Aktuálně poskytujeme standardní dodání Českou poštou služba Balík do ruky za 99 Kč a Balík na poštu za 89 Kč s možností Sledování zásilky online, po zadání kódu zásilky, který vám přijde okamžitě po podání smskou nebo emailem.

1B. Dále poskytujeme dodání kurýremDPD za 139 Kč do 2 dnů, s 3 pokusy doručení, s možností Sledování zásilky online, změny adresy a termínu dodání, po zadání kódu zásilky, který vám přijde okamžitě po podání smskou nebo emailem. Popř. službu DPD ParcelShop za 99 Kč, doručení na výdejní místo, s možností Sledování zásilky online, zásilka zde bude uložena 7 kalendářních dní.

1C. Poskytujeme také dodaní na výdejní místo Zásilkovna po České republice od 69 Kč a na Slovensku od 110 Kč s možností Sledování zásilky online, zásilku je možné vyzvednou do 7 kalendářních dnů na vybraném výdejním místě. od po celé České republice od 69 Kč a na Slovensku od 110 Kč. Cena dobírky je 19 Kč.


3. Oblíbené je i osobní vyzvednutí bez poplatků přímo v Obchodě Moleskine, Šafaříkova 15, Praha 2, pondělí–pátek, 11–19 h. Zboží pro vás rezervujeme 7 dní od potvrzení o vyžízení objednávky. Samozřejmě je možné telefonicky nebo emailem domluvit prodloužení této lhůty.

Doručení na Slovensko
4. Pro doručení na Slovensko nabízíme službu Slovenské poštyPrioritní cenný balík za 209 Kč (cca 7,7 EUR, podle aktuálního kurzu). U zásilek na Slovensko bohužel nelze využít platbu dobírkou. Aktuálně lze provést platbu v eurech pouze Platebním převodem, Slovensko na náš účet u Fio banky.  

6. Nově také nabízíme službu Kurýr DPD na Slovensko za 250 Kč. U zásilek na Slovensko bohužel nelze využít platbu dobírkou. Aktuálně lze provést platbu v eurech pouze Platebním převodem, Slovensko na náš účet u Fio banky. 

5. Další možností je využití služby Zásilkovna s doručením na vybrané výdejní místo od 110 Kč


Po uhrazení platby (online), nebo jakmile bude částka připsána na náš účet (převodem), nebo bez prodlení (dobírkou) bude vaše zboží připraveno k expedici a obdržíte email Potvrzení o expedici zboží s informacemi o doručení zboží, popř. vás budeme v případě dotazů, problémy s platbou a dostupností, kontaktovat telefonicky, smskou nebo telefonicky.


Napište nám

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Chcete nám něco sdělit? Napište nám! S jakýmkoliv problémem se také můžete obrátit na adresu eshop@moleskine.cz.

© Éditions Fra 2023                                 Obchod Moleskine, Šafaříkova 15, Praha 2, email                               Distribuce tel. +420 606080219, email

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz