menu  eshop
X
X
 
X

Slevové akce a likvidace diářů
Měkká a tvrdá pouzdra na drobnosti, telefony, netbooky, tablety a jiné. Sbalte si na cestu levněji! Červnová 10% sleva.

Pouze v našem eshopu a obchodě Moleskine v Praze, Bělehradská 70, Praha 2, tel. 724306565, obchod@moleskine.cz. Více viz ceník, katalog a mapa.

X

Další novinky
Skicáře s kartonovou vazbou a odtrhávacími listy. Světle modré, růžové a béžové zápisníky s měkkou vazbou, které jsou k dispozici linkované, čisté a tečkované. V kolekci Evernote se objevují vedle zápisníků i sešity, skicáře a Profesionnal zápisníky. Limitovanou edici doplňuje řada zápisníků Simpsonovi.

Moleskine uvádí letos na trh zcela novou kolekci tmavě šedých a béžových
tašek myCloud a peněženek a vylepšená kuličková pera z kolekce Plus, která se vyrábějí v černé a bílé barvě.

Další novinky zápisníky Hobit, verze 2013, barevné professional diáře-zápisníky ve 4 nových barvách, Passion zápisníky Dessert a Wedding, černé a bílé volant pisníky ve všech dostupných velikostech, sešity Tris Pastel ve 3 pastelových barvách, obaly na ečtečky Kindle 4 a Paperwhite se zápisníkem, pouzdra na brýle v 5 nových barvách, kuličko pera se zlatou a stříbrnou náplní a LED lampičky na čtení s USB napájením ve 4 nových barvách.


Navštivte náš Eshop nebo Obchod Moleskine.

X

Nové diáře
Oblíbené 18měsíční diáře 2014–2015 v prodeji. Ve všech oblíbených velikostech a nově i jako barevné otočné diáře a limitované edice Star Wars, Malý princ a Snoopy.

Do prodeje již přicházejí také klasické a limitované
diáře 2015 Mickey Mouse, Star Wars a Snoopy, včetně dalšch novinek, jako jsou Slim panoramatické diáře.

Navštivte náš Eshop nebo Obchod Moleskine.

X

Obchod Moleskine
Před 2 lety jsme otevřeli první oficiální obchod Moleskine v Praze, Bělehradská 70, Praha 2, tel. 724306565, obchod@moleskine.cz, spojení metro I. P. Pavlova, Nám. Míru, tram. 6, 11, Bruselská, po-pá 12-19 h., mapa, facebook, twitter. Eshop, novinky, slevové akce, nejširší nabídka Moleskine v Česku.

Naši prodejci
Nejširší sortiment naleznete v naší firemní prodejně a eshopu Moleskine. Seznam a adresy všech našich prodejců v Česku a na Slovensku najdete na přehledné mapě.

1

 

info
2

 

info
3

 

info
4

 

info
5

 

info
6

 

info
7

 

info
8

 

info
9

 

info
10

 

info
11

 

info
 info