menu  eshop
X
X
 
X

Slevové akce a likvidace diářů
Měkká a tvrdá pouzdra na drobnosti, telefony, netbooky, tablety a jiné. Sbalte si na cestu levněji! Červnová 10% sleva.

Pouze v našem eshopu a obchodě Moleskine v Praze, Bělehradská 70, Praha 2, tel. 724306565, obchod@moleskine.cz. Více viz ceník, katalog a mapa.

X

Slim

Jestli dáváte přednost tenčím tvarům, nenechte si ujít letošní novinku: tenký a lehký týdenní diář na rok 2015. Týden je zobrazen vertikálně na dvou stranách, diář se používá horizontálně. Obsahuje praktickou vnitřní kapsu na vizitky nebo dokumenty a textilní záložku s monogramem. Součástí diáře jsou navíc stříbrné, zlaté a bronzové samolepky.

Diář Slim 2015 červený / Diář Slim 2015 černý

X

Nezapomeňte si diář na rok 2015 koupit včas!

Pro řadu z nás jsou nepostradatelnou součástí života. Bez papírového diáře, do kterého lze vpisovat poznámky, vkládat vizitky a okamžitě přepisovat nebo upravovat, zkrátka ani nevycházíme z domu. Klasické formáty diářů pro rok 2015 jsou již v prodeji.

Můžete sáhnout po černé klasice v menším či větším vydání, nebo zkusit na věci nahlížet z jiné perspektivy a pro příští měsíce plánovat v horizontálním směru.

Pokud rádi plánujete dopředu, ale vyžadujete flexibilitu, bude pro vás vhodnější plánovací zápisník v měkké vazbě. Na levé straně má dny v týdnu a na pravé linkovanou stránku na poznámky.
Nemluvě o limitovaných edicích s Mickeym a MinnieStarWars nebo Malým princem. A to zdaleka nejsou všechny...

Diáře pro rok 2015

X

Obchod Moleskine
Před 2 lety jsme otevřeli první oficiální obchod Moleskine v Praze, Bělehradská 70, Praha 2, tel. 724306565, obchod@moleskine.cz, spojení metro I. P. Pavlova, Nám. Míru, tram. 6, 11, Bruselská, po-pá 12-19 h., mapa, facebook, twitter. Eshop, novinky, slevové akce, nejširší nabídka Moleskine v Česku.

Naši prodejci
Nejširší sortiment naleznete v naší firemní prodejně a eshopu Moleskine. Seznam a adresy všech našich prodejců v Česku a na Slovensku najdete na přehledné mapě.

1

 

info
2

 

info
3

 

info
4

 

info
5

 

info
6

 

info
7

 

info
8

 

info
9

 

info
10

 

info
11

 

info
 info